Kullanıcı Sözleşmesi


1. KİTAP OKUMA STANDI, üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran herkese üyelik hakkı sağlar.


2. Üye kendisine ait olmayan bilgileri kullanamaz. Geçerli ve aktif olan bir e-posta adresi bildirilmesi zorunludur. Üye, kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.


3. KİTAP OKUMA STANDI üyelerinin verdiği bütün bilgiler, gizlilik prensipleri çerçevesinde gizli tutulur. Bilgiler üyenin kişisel haklarına zarar gelmemesi için saklı tutulur ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz.


4. KİTAP OKUMA STANDI üyelerinin internet ortamında güvenli alışveriş yapabilmeleri için gerekli tüm altyapı çalışmalarını sağlar. Kredi kartı ile ödemeleriniz iyzico aracılığı ile gerçekleştirilir. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde kaydedilmediğinden 3. şahısların bu bilgilere ulaşma imkanı bulunmamaktadır.


5. KİTAP OKUMA STANDI kampanya ve bildirimleri e-posta ve SMS ile tarafınıza bildirebilir. Bununla birlikte kullanıcı bildirimlerden ayrılma hakkına sahiptir.Sitemize üye olarak veya üye olmadan alışveriş yaparak bu kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.